Any guesses???
.
Answer:
$475 in 3 months. That's depressing. Why did i check that. I only drive to 5 miles to school, 5 miles back, 5 miles to work, 5 miles back. I don't work every day either.
Just insure me that my highboy will get a mpg two or beter
![Laughing lol](./images/smilies/icon_laughing01.gif)
Oh well, It's worth it... or else I'd be into ricers and not trucks. Driving my bump around is the funnest thing ever, just costs $$